Визначте формулу сполуки, якщо відомо, що у її складі міс- титься Кальцій, Карбон і Оксиген з

масовими частками 40 %, 12 %, 48 % відповідно, а відносна формульна маса сполуки до- рівнює 100.

Ответы на вопрос

Отвечает Горлов Глеб.

Дано
W(Ca)= 40%
W(C) = 12%
W(O) = 48%
M(CaxCyOz) = 100 g/mol
----------------------------------
CaxCyOz-?
CaxCyOz = 40 / 40 : 12/12 : 48/16 = 1:1:3
CaCO3
M(CaCO3) = 40+12+16*3=100 g/mol
ответ CaCO3