Обчисліть масу етанолу, яку можна одержати з 200 кг картоплі, що містить 30 % крохмалю (втратами у

виробництві знехтувати).

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврова Лиза.
  60кг                             хкг
(C6H10O5)n+nH2O=C6H12O6          х= 60*180/162=66,67кг
162г                            180г

66,67кг            укг
C6H12O6= 2C2H5OH+2CO2           у= 66,67*62/180=34,074кг
180г                  92г

m(C6H10O5) = 200*30%/100%=60кг
Ответ: m(C2H5OH) = 34.074кг