Обчисліть масові частки елементів у речовині,формула якої Na2S2O3


Ответы на вопрос

Отвечает Курмаз Милена.
Mr(Na2S2O3) = 46+64+48 = 158
w(S) = 32*2/158 *100% = 40.5 %
w(О)=16*3 г/158 г*100% = 30.38%
w(Na)=23*2г/158г*100%=29.12%

Если помог нажми кнопку Спасибо))