Визначте відносну атомну масу хімічного елемента, який входить до складу речовини Х2О3, якщо

відносна молекулярна маса цієї речовини дорівнює 102

Ответы на вопрос

Отвечает Клинский Семён.
2Аr(Х)=Мr(Х2О3)-3Ar(O)=102-3*16=102-48=54
Ar(X)=54/2=27. Кстати, это алюминий Al.