Урівняйте методом електронного балансу рівняння реакцій та вкажіть окисник і відновник

S+KOH=K2S+K2SO3+H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Андрей.
S 0 -4e=S+4-восстановитель|
S 0 +2e=S 2- окислитель | 2
3S+6KOH=2K2S+K2SO3+3H2O