Унаслідок спалювання сульфіду трьохвалентного металу масою 7,5 г виділився сульфур (IV) оксид

об'ємом 3, 36 л. Встановіть, який метал входив до складу сульфіту.

Ответы на вопрос

Отвечает Ипполитов Данил.
2Me2S3 + 9O2 = 2Me2O3 + 6SO2
M(MeS3)=x+96
моль(MeS3)=7.5/(2x+96)
моль(SO2)=3.36/22.4=0.15
(7.5/(x+96))/2=0.15/6
x=27
Это алюминий Al