Обчисліть масову частку глюкози в розчині, що утворився після додавання глюкози масою 50 г до

розчину масою 250 г з масовою часткою цієї самої речовини 10%

Ответы на вопрос

Отвечает Хорина Анюта.
Загальна кінцева маса розчину буде 250 + 50 = 300 г
Рахуємо масу глюкози в початковому розчині
m = m(розчину) * w = 250 * 0.1 = 25 г
Загальна маса глюкози в розчині 25 + 50 = 75 г
Рахуємо масову частку глюкози в кінцевому розчині
w = m(глюкози) / m(розчину) = 75 / 300 = 0.25 або 25%