Натрій сульфат масою 236г розчинили в 264г води.Обчислити масову частку розчиненої речовини в

розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсин Ринат.
236+264=500 г раствора
W= m  вещ./ m раствора
W=236/500=0,472 или 47,.2 %