Яку масу етанолу можна добути з 56г етилену, якщо вихід продукту реакції становить 80% від

теоритично можливого ?

Ответы на вопрос

Отвечает Лесной Серёжа.
M(C2H4) = 28 г/моль
n(C2H4) = 56 г/28 г/моль = 2 моль
С2H4 + H2O = C2H5OH
З рівняння реакції слідує, що n(C2H5OH) = n(C2H4) = 2 моль, це буде теоретичний вихід етанолу; знаходимо практичний вихід:
n'(C2H5OH) = 2 моль*0,8 = 1,6 моль
M(C2H5OH) = 46 г/моль
m(C2H5OH) = 1.6 моль*46 г/моль = 73,6 г
Відповідь: 73,6 г