Обчисліть масу пропану об'ємом 6,72л.за н.у.


Ответы на вопрос

Отвечает Омельченко Снежана.
V(C3H8) = 6,72л
Mr(C3H8) = 44 г/моль

n= V/Vm = 6,72/22,4 = 0,3
n = m/M
0,3 = m/44
m = 13,2г.