Скласти рівняння реакцій згідно схеми перетворень FeS2>SO2>SO3>H2SO4>FeSO4


Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Варя.


4FeS2 +11O2 = 2Fe2O3 + 8SO2

2SO2 + O2 = 2SO3

SO3 + H2O = H2SO4

H2SO4 + FeO = FeSO4 + H2O