Який об'єм водню необхідний для перетворення 1,5 моль олеїнової кислоти на стеаринову?


Ответы на вопрос

Отвечает Магасумова Алия.
С17H33COOH+H2->С17H35COOH
n(С17H33COOH)=n(H2)=1,5 моль   ==>V(H2)=1.5*22.4=33.6 л.