Який об`єм повітря треба взяти для спалювання 10м. природного газу, що містить 92% метану, 4% етану

, 4% негорючих газів .

Ответы на вопрос

Отвечает Бармин Никита.

1м3=1000дм3=1000л

V(СН4)=1000*0,92=920(л) 
V(С2Н6)=1000*0,04=40(л)

920л--------Хл 
СН4++++2О2====>СО2+2Н2О 
1моль----2моль

Х=1840(л)

40л--------------Ул 
2С2Н6++++7О2===>4СО2+6Н2О 
2моль--------7моль 

У=280(л)

V(O2)=X+Y=1880(л) |

ω(O2)=21%               |=>V(повітря)=V(O2)/0.21=8952,4(л)