Обчислити яку масу натрій хлор і води необхідно для приготування 200 грам розчину з масовою часткою

розчиненої речовини 10 %

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Влад.
Дано:
m(р-ну)=200г
w(NaCl)=10%
Знайти:
m(NaCl)-?
m(H2O)-?

w=m(р.реч)/m(р-ну) * 100%

m(NaCl)=200*10/100=20 г
m(H2O)=200-20=180 г