Який об'єм кисню (н.у.) витратиться на спалювання 2 моль метанову та 9.2 г етанолу ?


Ответы на вопрос

Отвечает Ринкевич Карина.
2CH₃OH+3O₂->2CO₂+4H₂O
C₂H₅OH+3O₂->2CO₂+3H₂O
n(O₂)=3 моль
V₁(O₂)=3*22,4=67,2 дм³
n(C₂H₅OH)=9,2/46=0,2 моль
n(O₂)=0,6 моль
V₂(O₂)=0,6*22,4=13,44 дм³
Vобщ.(О₂)=80,64дм³