Який об єм карбон 4 оксиду можна отримати при розкладі 16 г кальцій карбонату.якщо вихід становить

94% від теоретично можливого?

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Владислав.

caco3=cao+co2

n(caco3)=16/100=0,16

V(co2)=0,16*22,4=3,6 - 100%

94%=3,4