N2 → NH3 → NH4Cl → NH3 → NH4NO3Здійснити перетворення за схемою. Допоможіть

будь-ласкаCa-Cao-Ca(OH)2-CaCO3і щеS-SO2-SO3-H2SO4-BaSO4

Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Саня.

1) N2 + 3H2 = 2NH3

    NH3 + HCl = NH4Cl

     NH4Cl -> NH3 + HCl

    NH3 + HNO3 = NH4NO3

2) 2Ca + O2 = 2CaO

    CaO + H2O = Ca(OH)2

   Ca(OH)2 + CO2 = CaCO3 + H2O

3) S + O2 = SO2

    2SO2 + O2 =2 SO3

   SO3 + H2O = H2SO4

H2SO4 + BaCl2 = BaSO4 + 2HCl