Скільки грамів 20%-ого розчину можна добути з 20 г натрій хлориду


Ответы на вопрос

Отвечает Монгуш Лиана.
Рахуємо скільки грамів розчину можна добути
m(розчину) = m(NaCl) / w = 20 / 0.2 = 100 г