Обчисліть масу розчину калій гідроксиду з масовою часткою лугу 32 % який витратили на нейтралізацію

50 г розчину оцтової кислоти з масовою часткою кислоти 12 % !!! плиз обьясните как решать?))

Ответы на вопрос

Отвечает Талдыкина Татьяна.

 Х             6 г 

KOH+Ch3COOH=Ch3COOK+h2o

56г/моль 60г/моль 

m(Ch3cooH)=m(р-ра)*W(Ch3cooh)=50*0.12=6 г

M(Ch3CooH)=60 г/моль

M(KOH)=56 г/моль 

составляем пропорцию

Х=6*56 / 60=5.6 г 

m(р-ра)=m(KOH) / W(KOH)=5.6 / 0.32=17.5 г

ответ m(р-ра)KOH 17.5 г