Пожалуйста ПОМОГИТЕ!!!! зробіть висновок , однакове чи різне число молекул міститься у 22,4 літрах

хлору та 44,8 хлороводню за однакових умов. сделайте вывод , одинаковое или разное число молекул содержится в 22,4 литрах хлора и 44,8 хлороводорода при одинаковых условиях

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Сергей.
Можно визначити  число  молекул  практичним  шляхом, використовуючи  формули:  n = N/ Na   N (число  молекул) = n  х Na 
Vm =  V/ n, де  Vm - молярний  об"єм,   n -  кількість  речовини, звідси
 n =  Vm  х V.
1. Знаходимо  кількість   молекул  хлору : спочатку  знаходимо
 n = 22,4 х  22, 4 =   501, 76  моль,  потім   N = 501,76   x  6,02 10²³ = 3021 х 10²³ молекул.
2. Тепер  все  робимо  для  хлорководню:
n = 44, 8  х 22, 4 =1003, 5 моль,  потім   1003,5 х 6,02 х 10²³ = 6042 х 10²³ молекул.
Тобто, кількість  молекул  хлорководню  в  два  рази  більше, а цього  и  чекати  треба  було,  то  за  об"ємом  хлорководню  в  два  рази  більше (44, 8  проти  22, 4)