З якими речовинами взаємодіє хлоридна кислота: CuO, Pt, Fe, PbO, HNo3, HgO Рівняння хімічних

реакцій!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бабичева Лера.

CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O

Fe+2HCl=FeCl2+H2

2 HCl + PbO = PbCl2 + H2O.

HgO+2HCl=HgO +HgCl2