Будь ласка допоможіть , дуже потрібно ..1 Визначити молекулярну формулу вуглеводню , якщо W(H) = 18

, 2 (відсотків) , Д (Na) = 207.2 Визначити вуглеводень , якщо W(C) = 90 (відсотків) , а відносна густина Д(Не) = 30.3 Один л Алкану має масу 1 , 965 г. Яка його формула?

Ответы на вопрос

Отвечает Кропотина Аня.
2. М(СхНу) = Д*4 г/моль = 30*4 = 120 г/моль
м(С) = 120г *0,9 = 108 г
х = 108 г / 12 г/моль = 9 моль
х = 9
у = 120 - 108 = 12
формула С9Н12

3. М(алкану) = 1,965г * 22,4 л/моль / 1 л = 44 г/моль
заг. формула алкану: СnH2n+2
12n+2n+2=44
14n=42
n=3     це пропан С3Н8

№1 помилка!? такої Д(газу) не може бути ???