Дописати молекулярні рівняння рекцій поставте коефіцієнти та скласти йонні K2S+HBr=KBr+

CuSO4+NaOH=Na2SO4+

Ответы на вопрос

Отвечает Носова Екатерина.
K2S+2HBr=2KBr+H2S
CuSO4+2NaOH=Na2SO4+Cu(OH)2
Отвечает Иванова Настя.
K2S+2HBr=2KBr+H2S
CuSO4+2NaOH=Na2SO4+Cu(OH)2