Обчисліть об'єм кисню необхідний для спалювання пропану об'ємом 10 л. (н. у.)


Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Павел.
  10л     хл
С3Н8+5О2=3СО2+4Н2О
   1л      5л

х=10*5/1=50л