Два елементи з'єднані ковалентним полярним зв'язком, утворюють горючу газоподібну сполуку. При її

спалюванні утворюється карбон (4) оксид та вода. На основі цих даних визначте сполуку, напишіть її молекулярну та електронну формули.

Ответы на вопрос

Отвечает Вязовик Даша.
X+O2=CO2+H2O
Можна попробувати вгадвти.
CO2+H2O=CH4 + O2
Це метан. Хоча може також бути і етан пропан бутан. Це насичені вугливоди всі вони при спалюванні утворюють вугл газ і воду.
CH4   CH3 - CH3    ну і так далі.
електронна сам розпишиш? якщо ні пиши