Помогите решить задачу експерементально установлено що елементний склад газоподибнои речовини

гидроген 14,29% решта карбон масса 1л газу 1,25 г знайдить формулу

Ответы на вопрос

Отвечает Солдатин Илья.
М(газу)=1,25*22,4=28г/моль
n(Н)=28*14,29/100=4
n((С)=(28-4)/12=2
С2Н4-этилен