Напишіть рівняння реакції, і за допомогою яких можна здійснити перетворення Mg-MhCl2-MgSO4-Mg (OH)2


Ответы на вопрос

Отвечает Галиуллин Самат.
Mg + 2HCl = MgCl2 + H2

MgCl2 + H2SO4 = MgSO4 + 2HCl

MgSO4 + 2NaOH = Mg(OH)2 + Na2SO4