Маса речовини 15 г а маса розчину 150г яка масова частка?


Ответы на вопрос

Отвечает Рафикова Зульфия.
По формулі:W%=mр-ни/mр-ну*100%підставляємо дані умови
W%=15/150*100%=10%
Відровідь масова частка= 10%