Невідомий газ має відносну густину за воднем що дорівнює 8 обчисліть й у кажіть який об'єм (н.у)

займає порція цього газу масою 32г

Ответы на вопрос

Отвечает Синевич Алина.
D(H2)=8
M(газу)=D(H2)*M(H2)
M=8*2=16
V=n*Vm
n=m/M
n=32/16=2 моль
V=2*22.4=44.8 л