Помогите 5-6-8.Очень СРОЧНО!!!!!!



Ответы на вопрос

Отвечает Немова Дарья.
5.1-Г(0.15моль*2)
2-Б(0.35моль*4)
3-А(0.05моль*8)
4-В(0.3моль*2)
8.Дано:
W(Ca)-0.4
W(C)-0.12
W(O)-0.48
Знайти:CaxCyOz
Розв'язання:
z(O)=W(O)/Ar(O)=48/16=3
y(C)=W(C)/Ar(C)=12/12=1
x(Ca)=W(Ca)/Ar(Ca)=40/40=1
Тоді, щоб знайти індекс, ділимо на найменше з них
3/1=3
1/1=1
1/1=1
Виходить сполука CaCO3