Яка молярна концентрація одержаного розчину CuSO4, якщо 40г. його розчину в 500мл води?


Ответы на вопрос

Отвечает Задорожна Татьяна.
M(розч) = 500 мл*1г/мл + 40 г = 540 г
ω(СuSO4) = 40 г/540 г = 0,074 или 7,4%
ρ(розч.CuSO4) = 1 г/мл
V(poзч) = 540 г/1 г/мл = 540 мл = 0,54 л
M(CuSO4) = 160 г/моль
n(CuSO4) = 40 г/160 г/моль = 0,25 моль
См= 0,25 моль/0,54 л = 0,46 моль/л
Відповідь: 0,46 моль/л