БУДЬЛАСКА ПОТРІБНО СРОЧНО. Обчисліть число атомів Оксигену та число молекул кисню, що містяться в

16,8 л кисню (за н. у.).

Ответы на вопрос

Отвечает Капралов Михаил.
Дано:                                        Розвязання
∨(O2)=16.8л               √=V÷Vm = 16.8л÷22.4л/моль=0,75моль           
Знайти:                        N=√×NA=0.75моль×6,02×10(23)=4,5×10(23)молекул
N-?                              4,5× 10(23)=9×10(23) атомів
 √-?