Яка маса кисню О2 кiлькiсть речовини 0,2 моль i 5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Павлик Женя.

ДАНО
n(O2)- 0,2моль \ 5 моль                       P.S - значок -  *  - це множення
m(O2)-?
Розв'язання
m=n*M
M(O2)=16+16=32 г\моль
1)m = 0.2моль * 32 =6.4 г
2)m = 5моль * 32 = 160 г
Відповідь : 1) маса О2 з кількістю 0.2моль = 6.4 г
                  2) маса О2 з кількістю  5моль = 160 г