До 70г розчину кальцію хлориду з масовою часткою 40% додали 18 мл води та 12г цієї солі. Обчисліть

масову частку солі в одержаному розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Мухін Руслан.
Дано: m(caCl)-70г
          w-40%
          +m(H2O)-18мл
          +m(CaCl)-12г   
(+это добавили)
решение:
W=m(в-ва)/m(р-ра)
m(в-ва)=70*40%=2800%
m(р-ра)=12+18+70=100г
W=2800%/100г=28%
ответ: W(CaCl)=28%