Cуміш алканів містить 0.3 моль метану, 0.4 моль етану і 0.3 моль пропану. Обчисліть її масу й об`єм.


Ответы на вопрос

Отвечает Салимгареев Руслан.

M=n*M
m(CH4)=0.3*16=4.8 г
m(C2H6)=0.4*30=12 г
m(C3H8)=0.3*44=13.2 г

V=n*Vm
V(CH4)=0.3*22.4=6.72 л
V(C2H6)=0.4*22.4=8.96 л
V(C3H8)=0.3*22.4=6.72 л

Масса: 30 г
Обьем: 22.4 л