Запишіть рівняння реакції за допомогою яких можна здійснити наступні перетворення: ВаСl2 → ВаСО3 →

СО2 → МgСО3 → Мg(ОН)2

Ответы на вопрос

Отвечает Підгаєцький Роман.

Bacl2+na2co3=baco3+2nacl
Baco3=co2+bao
Co2+mgoh=mgco3
Mgco3+2naoh=mg(oh)2+2naco3