Який об'єм вуглекислого газу виділиться при термічному (прожарюванні) 120 кг карбонату міді?


Ответы на вопрос

Отвечает Земляной Дима.
CuCO3 (t)= CuO + CO2

120 кг = 120000 г;

120000/124 = x/22.4;

x = (120000*22.4)/124 = 21677 л