I та II рівніЗалізо кількістю речовини 0,2 моль спалили в атмосфері хлору. Обчисліть масу продукту

реакції

Ответы на вопрос

Отвечает Клинк Мария.

2Fe + 3Cl2 = 2FeCl3

По уравнению n(FeCl3) = n(Fe) = 0,2 моль

m(FeCl3) = n(FeCl3)*M(FeCl3) = 0,2*162,5 = 32,5 г.