Напишіть у йонній формі рівняння взаємодії: а)натрій карбонату та хлоридної кислоти. б)аргентум

нітрату й барій хлориду.

Ответы на вопрос

Отвечает Александр Иванов.
1)Na2CO3+2HCl=2NaCl+H2O+CO2
CO3(2-)+2H(+)=H2O+CO2
2)2AgNO3+BaCl2=Ba(NO3)2+2AgCl
2Ag(+)+2Cl(-)=2AgCl