Обчисліть об'єм повітря (л, за н.у.), необхідний для спалювання 48 г магнію. а) 0,211 б) 24,3 в)

105,3 г) 210,6

Ответы на вопрос

Отвечает Жодинский Ясь.
Складаємо рівняння  знаходимо  об'єм кисню його в повітрі21%  знаходимо об'єм повітря
  48        xл
2Mg    +O2   =2MgO
2*24  22.4
48     

48------------------хл
48---------------22,4 л
х=48*22,4/48=22,4л

провітря=
22,4л----------------------21%
х л--------------------------100%
х=22,4*100/21=105,3

відповідь В)