Визначте масу розчину натрій гідроксиду з масовою часткою лугу 8 % яка необхідна для нейтралізації

етанової кислоти масою 80 г

Ответы на вопрос

Отвечает Войтенков Алексей.

NaOH+CH3COOH->CH3COONa+H2O

n(CH3COOH)=80/60=1.33 моль

n(CH3COOH)=n(NaOH)=1.33 моль

m(NaOH)=1,33*40=53,2 г.

m р-ра(NaOH)=53.2/8*100=665 г.