_CO2 + _Ca(OH)² _KOH + _H²SO⁴ _CaO + _NaOH Поможіть будь ласка підставити елемент на місце _


Ответы на вопрос

Отвечает Данияр Дариға.
CO2 + Ca(OH) 2 = CaCO3 + H2
2KOH+ H2SO4 = K2SO4 + 2H2O
CaO + 2NaOH = Ca(OH) 2 + Na2O