Обчислiть масовi частки елементiв у сполуцi,що має Al203


Ответы на вопрос

Отвечает Соломадин Вова.
Mr(Al2O3)=2*27+3*16=102
W(Al)=54/102=0.5294=52.94%
W(O)=48/102=0.4706=47.06%
Отвечает Горелова Алина.
Mr(Al2O3)=2*27+3*16=102
W(Al)=54/102=0.5294=52.94%
W(O)=48/102=0.4706=47.06%