Обчисліть масові частки елементів у глюкозі,формула якої C6H12O6


Ответы на вопрос

Отвечает Бахарев Артём.
C6H12O6  Mr= 180
W(C) = 6*12 / 180 * 100% = 40%
W(H) = 1*12 / 180 * 100% = 6.7%
W(O) = 6*16 / 180 * 100% = 53.3%