Обчисліть масову частку речовини в розчині масою 80г,у якому розчинена кухонна сіль масою 4г. Хелп

ми

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцев Алик.
W = m(в-ва) / m(р-ра) * 100%
W=4/80*100%= 5 %