Обчислити обэм вуглекислого газу який утворився в результаты згорання природного газу, що мыстить

СН4 обэм 5 моль

Ответы на вопрос

Отвечает Владислав Владислав.
СН4+2О2=СО2+2Н2О

n(СO2)=5 моль
V(СO2)=5*22,4=112 л