СРОЧНО!!! До розчину цукру масою 240 г. з масовою часткою 60% долили воду об'ємом 80 мл. Яка масова

частка цукру в новому р-ну.

Ответы на вопрос

Отвечает Ширнина Алиса.
M(цукру) = 240 г*0,6 = 144 г
m"(розч) = 240 г + 80 мл*1 г/мл = 320 г
ω"(цукру) = 144 г/320 г = 0,45 або 45%
Відповідь: 45%