10 г металу з електронною формулою 1s22s22p63s1 помістили у воду.одержаний водень спалили в

кисні.яка маса води утворилася в результаті згорання водню?

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Елизавета.
Это Na ,

2Na + 2H2O = 2NaOH + H2

2H2 + O2 = 2H2O 

m( H2) = 10 * 2/2* 23 = 0,43 г

m( H2O) = 0,43* 18* 2/4 = 3,87 г