Столова ложка вміщає 18 г води .у склянку налили три столові ложки води.скільки молекул води

міститься в склянці?

Ответы на вопрос

Отвечает Хуснуллина Алина.
Аавогадро=6*10^23(шт у 1гр)
Кол-во молекул=Аав*3шт*18г=326*10^23=3,26*10^25 шт