Вирішити задачу Дано: М р-ну= 300г. W= 0,05 M p.p- ? M H2O- ?


Ответы на вопрос

Отвечает Воскресенская Екатерина.
Будемо користуватися формулою w = m(р.р.)/m(р.р)+m(H2O).
Рахуємо масу розчиненої речовини m(р.р.) = w*m(розчину) = 0.05*300 = 15 грам. Все інше то вода. Води 300-15 = 285 грам
Відповідь: m(р.р) = 15 грам, m(H2O) = 285 грам.